אודות הפרוייקט שאלות נפוצות

תרגולית | אודות הפרוייקט ברוכים הבאים לתרגולית,

תרגולית מביאה לגולש כלי שימושי שבעזרתו ניתן ללמוד בעל-פה כמויות בלתי מוגבלות של מידע בנוחות, יעילות ובמהירות. השיטה הנלמדת בתרגולית הינה שיטה ייחודית שפותחה בהתאם לצורך שקיים בקרב רבים מהאוכלוסייה, ומתבסס על מחקרים רבים בנושא למידה בכלל ושיפור הזיכרון בפרט. התרגולית תורגמה לשפות רבות במטרה לתת מענה לגולשים ממדינות שונות בתחומי ידע מגוונים לטווח גילאים רחב.

כדי להיעזר בתרגולית ולקבל את התוצאות המירביות אין צורך לערוך הכנות מיוחדות, כמו לשנות את לוח הזמנים שלכם או לצאת מהבית וכדומה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הזמן הנוח ביותר מבחינתכם לגלוש לאתר, להכין את רשימת הפריטים אותם תרצו ללמוד ובתוך זמן קצר תיווכחו בעצמכם בקסם שמתרחש. התוצאות המרשימות לא תאחרנה להגיע.

מהי "תרגולית"?

דמיינו לעצמכם כרטיסיה בעלת שני צדדים. כשבצד אחד רשום פריט מידע כלשהו ובצידה השני רשום התיאור שלו. פריט המידע יכול להיות מכל סוג, כגון: מילה – תרגום לשפה אחרת, ביטוי מתמטי: נוסחה והפירוש שלה, תרגיל - תוצאה, מדינה – עיר בירה וכדומה.
כדי לעזור לכם להתמצא באתר במהירות וביעילות סידרנו עבורכם את כל התרגוליות לפי הנושאים שלהן כגון: שפות, היסטוריה, גאוגרפיה, מתמטיקה, רפואה, אומנות, מדע, עסקים וכו'.

אימון

אצלנו בתרגולית תעברו תהליך למידה הכולל 5 שלבים:
כל שלבי האימון בתרגולית הינם מהנים ומאתגרים. למעשה, זהו משחק מהנה ומרגש, משחק שבו אתם משפרים את הזיכרון שלכם בצורה יעילה ביותר וללא כל מאמץ מיוחד.

חשוב לציין כי בעת יצירה של תרגולית חדשה הזכרון קולט 30-35% של מילים חדשות. ולכן, ככל שתיצרו יותר תרגוליות ותעברו את תהליך הלמידה במלואו עבור כל תרגולית - כך תגדל ותשתפר יכולת הזיכרון שלכם.

האתר פועל על-פי עקרונות יסוד מקצועיים של מהימנות, אמינות ואיכות. בצד הטמעה של מרכיבים אינטראקטיביים מעולם האינטרנט, שהפכו את תרגולית לכלי שמיש וזמין לכל גולש.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה!

שאלות נפוצות